Mistrzostwa Gminy Kórnik w Badmintonie

Dnia 16 listopada 2019 roku, po raz pierwszy w hali sportowej SP w Kamionkach rozegrano Otwarte Mistrzostwa Gminy Kórnik w Badmintonie pod hasłem „Badminton – łączy pokolenia”. Łącznie wystartowało 55 zawodników w kategoriach U10, U13, U16 i OPEN z podziałem na płeć. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik – Przemysław Pacholski motywując młodych adeptów do aktywności fizycznej.


Turniej odbył się w dwóch blokach. Od godziny 10 odbyły się mecze kategorii U10 i U13, a od godziny 13 do rywalizacji przystąpili zawodnicy w kategorii U16 i OPEN. Najwięcej zgłoszeń wpłynęło do kategorii OPEN MĘŻCZYZN, gdzie uczestników podzielono na pięć trzyosobowych grup.
Troje najlepszych uczestników w każdej kategorii zostało udekorowanych dedykowanymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez firmę HAMA Polska. 


Organizator, Stowarzyszenie Miłośników Sportu Kamionki, dziękuję za wsparcie Gminie Kórnik, firmie HAMA Polska, ITS Poligrafia Reklamowa, Studio Przy Lesie oraz RODAN.
Fotorelacja dostępna na www.smskamionki.pl