IV Turniej WLMT w sezonie 2019

5 października odbył się IV turniej Wielkopolskiej Ligii Młodych Talentów U9 i U11 w Ostrowie Wlkp. w sezonie 2019.

Nasz klub reprezentowały dwie zawodniczki w kategorii U11: Iza Szymańska i Agata Gratkowska. Przed tym turniejem obydwie zajmowały drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej turnieju z 293 punktami.

Mecze jak zawsze pełne napięcia i emocji. Nie obyło się bez łez na parkiecie :)

Ostatecznie Iza zajęła 3 miejsce przegrywając tylko jeden mecz z Amelią Zielińską, która z kolei pokonała wszystkie przeciwniczki i zajęła pierwsze miejsce w tym turnieju. Agata wygrywając dwa mecze i przegrywając dwa mecze zajęła 8 miejsce, zdobywając kolejne punkty do klasyfikacji ogólnej.

Turniej jak zawsze był fantastycznym czasem spędzonym w sportowej atmosferze wśród koleżanek i kolegów z wielkopolskich klubów.